POMOŻECIE? POMOŻEMY!


Szkolenia odbywają się stacjonarnie w Stalowej Woli. Jeżeli nie masz możliwości uczestnictwa w kursie personalnie, nie ma problemu – Streamujemy na żywo każde szkolenie. Oznacza to, że nie musisz pokonywać niewygodnych kilometrów, aby być razem z nami. Wystarczy, że zalogujesz się w dniu szkolenia na naszą platformę i Voilà! – możesz cieszyć się udziałem na żywo w pełnym wymiarze!

Oczywiście! Istnieje opcja dostępu do zarejestrowanych i odbytych dotąd kursów. Wystarczy, że wybierzesz i zaznaczysz odpowiedni pakiet w sekcji PLANY.

Przejdź do sekcji PLANY, zaznacz szkolenia, które Cię interesują i dowiedz się o kosztach indywidualnie dobranego planu

U nas nie ma rzeczy niemożliwych! Możesz dowolnie mieszać i dobierać pakiety wedle upodobania. Co to znaczy? Przykład: chcesz skorzystać z pakietu MARKETING – w wersji rozszerzonej oraz pakietu SPRZEDAŻ – w wersji podstawowej:
1. Zaznaczasz zatem kursy, odpowiednio do upodobania, w rubrykach odpowiadającym kryteriom. KROK 1 sekcja PLANY
2. Sprawdzasz poprawność zaznaczonych szkoleń KROK 2 sekcja PLANY
3. Wypełniasz formę zakupu KROK 3 sekcja PLANY

Masz 3 możliwości odbycia kursów:
Możliwość 1. – Przybycie do głównego ośrodka szkolenia, mieszczącego się w Stalowej Woli i personalne uczestnictwo na kursach w siedzibie u nas na miejscu.
Możliwość 2. – Uczestnictwo w transmisji na żywo ON-LINE w dniu i godzinie odbywania się kursu.
Możliwość 3. – Wybranie opcji dostępu i odtworzenia dowolnego kursu, w dowolnym dla siebie czasie.

Wszystkie informacje o danym kursie znajdziesz w sekcji KURSY. Wybierz szkolenie, które Cię interesuje i zapoznaj się z jego treścią oraz zawartością.
TECHNIKI SPRZEDAŻY
E-FEKTYWNY MAKRETING
ANGIELSKI W BIZNESIE
SAVOIR VIVRE W BIZNESIE / STYLE W KOMUNIKACJI

O terminach kursów dowiesz się z zakładki HARMONOGRAM. Będziemy wrzucać tam na bieżąco informacje o nadchodzących szkoleniach.

Więcej informacji na temat naszych szkoleniowców znajdziesz w zakładce PROWADZĄCY.

Nasze szkolenia z założenia dedykowane są dla osób, które zaczynają swoją przygodę z własnym biznesem, jak również do osób, które poszukują sprawdzonych i – co ważniejsze – skutecznych metod rozwoju swojej działalności. Osoby z doświadczeniem znajdą u nas również sporą dawkę inspiracji.

Po zakupie danego kursu i pakietu, dostęp do zawartości oraz treści jest Twój dożywotnio. Co to oznacza? Oznacza to nic innego, jak możliwość bezterminowego korzystania z zakupionego przez siebie kontentu.

Tak, nie ma z tym żadnego problemu. Po dokonaniu zakupu danego pakietu, dostaniesz dostęp do plików/narzędzi (w zależności od wybranej opcji).

Każde nasze szkolenie podzielone jest na 6 sesji + materiały dodatkowe* (zależne od wyboru pakietu). Po za tym dla lepszego i sprawniejszego zrozumienia treści potrzebna jest chronologia poznawania materiałów. Dlatego kolejne moduły uwalnianie są co 7 -8 dni. Potem wszystkie moduły są dostępne jednocześnie przez rok. Jednak przez pierwsze 6 tygodni nie można przeskoczyć dowolnie z materiałem do przodu.

Opcja płacenia ratalnego (o ile jest dostępna dla danego pakietu) jest zawsze wyraźnie zaznaczona i widocznan w cenniku po wyborze danych pakietów. KROK 2 sekcja PLANY

Płatności możesz realizować za pomocą szybkich przelewów on-line ze swojego banku.

Jeżeli uznasz, iż wiedza prezentowana przez nas, do niczego Ci się nie przyda lub jest dla Ciebie bezwartościowa – w ciągu 30 dniu od daty zakupu kursu i otrzymania dostępu do platformy z kursem możesz zrezygnować z zakupu wysyłając na adres spółki (zakładka KONTAKT) list polecony z rezygnacją. Dostaniesz zwrot pieniędzy za sesje (w których nie będziesz brał udziału).

Wszystkie materiały ze szkoleń są umieszczone na specjalnej platformie kursowej do której otrzymasz indywidualny login i hasło dostępu.

Sesja personalna z wykładowcą polega na możliwości spotkania się z wybranym przez siebie szkoleniowcem z danej dziedziny (więcej o naszym zespole przeczytasz w zakładce PROWADZĄCY). Takie spotkanie trwa średnio 2h i obejmuje sesję tzw. ‘face to face’, co oznacza, że na tym spotkaniu znajdujesz tylko Ty i wykładowca. Przed spotkaniem następuje krótki wywiad z Tobą, aby wybrany szkoleniowiec poznał, które zagadnienia chciałbyś pogłębić i mógł przygotować indywidualny program – szyty na miarę kursanta. Są dwie możliwości odbycia sesji indywidualnej:

  1. Umówienie się na dany dzień i godzinę w naszej siedzibie szkoleniowej w Stalowej Woli.
  2. Umówienie się na dany dzień i godzinę na Skype i przeprowadzanie sesji on-line.

Zacznij już dziś!