Ornament

UWAGA!

Kontakt z naszym kontentem grozi euforycznym wybuchem nowych idei i pomysłów oraz prowadzi do trwałych zmian w procesie myśleniowym. Bezwzględnie inspiruje do podjęcia natychmiastowych działań! RYZYKUJESZ - na własną odpowiedzialność - stania się CZŁOWIEKIEM SUKCESU!


Card image

e-fektywny MAKRETING

e-fektywny MAKRETING

Zadaniem marketingu jest sprzedaż niekiedy rzeczy zbędnych i poprowadzenie klienta tak, aby zaczął pragnąć tego "czegoś"

Założyciel Techy Labs Sp. z o.o. – ekspert w obszarze ochrony danych osobowych, walidacji, pozyskiwania i generowania klientów online oraz automatyzacji sprzedaży w internecie.(...)

Czytaj więcej
Card image

Techniki sprzedaży

Techniki sprzedaży

SPRZEDAŻ JEST NIEODŁĄCZNA W NASZYM ŻYCIU. CZY CHCESZ TEGO CZY NIE STYKASZ SIĘ Z NIĄ KAŻDEGO DNIA

Ilekroć przekonujesz kogoś do czegoś sprzedajesz mu swoją wizję, pogląd. Kiedy starasz się o pracę sprzedajesz siebie jako pracownika jako osobę. Bez sprzedaży Twoja firma nie przetrwa zbyt długo na rynku. Sprzedaż jest dla firmy tym samym co tlen dla(...)

Czytaj więcej
Card image
Card image

Harmonogram kursów

Card image

Savoir Vivre w Biznesie / Style w komunikacji

Savoir vivre w biznesie / style w komunikacji

Język ciała pozwala rozpoznać słowa, uwiarygodnić - ludzie nie potrafią kłamać językiem ciała..

Odpowiednie zachowanie w określonych miejscach i sytuacjach jest w biznesie kluczowe. Savoir-vivre w biznesie to zbiór zasad, dobrych manier(...)

Czytaj więcej
Card image

Język angielski w biznesie

Język angielski w biznesie

SIX STEPS TO BOOST UP YOUR BUSINESS WITH BUSINESS ENGLISH

W nowoczesnym świecie biznesu charakteryzującym się brakiem granic i nieograniczonymi możliwościami do jego rozwoju, brak posiadania umiejętności korzystania z uniwersalnego medium komunikacji(...)

Czytaj więcej
Zacznij już dziś!