E-SENSJA Języka angielskiego


Kamil Ziarnowski

PROWADZĄCY - KAMIL ZIARNOWSKI
Założyciel English Forge

Kamil już od 10 lat zajmuje się szeroko pojętym nauczaniem języka angielskiego jako nauczyciel dyplomowany w sektorze publicznym. Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, gdzie jego specjalizacją była literatura amerykańska.

Jednakże, jego zainteresowania oraz pasja związana z techniką, przemysłem, nowoczesnymi technologiami jak i biznesem sprawiły, że w 2014 r. Kamil założył własną szkołę językową - English Forge – Technical and Business English Language School, gdzie za swoją misję obrał on propagowanie oraz nauczanie specjalistycznego technicznego oraz biznesowego języka angielskiego. Od czasu założenia firmy, szkoła językowa Kamila nawiązała współpracę z wieloma lokalnymi firmami przemysowymi, m. in. HSW S.A., LiuGong Dressta Machinery, Thoni Alutec, IKEA, Voster, Armes, Poltra, Fastec.

To co odróżnia szkołę językową Kamila od konkurencji to fakt, iż proces podnoszenia kwalifikacji językowych pracowników wyżej wymienionych firm zawsze poprzedzony był szczegółową analizą codziennych potrzeb zarówno jeśli chodzi o używanie technicznego, jak i biznesowego języka angielskiego, co pozwalało stworzyć programy nauczania skrojone do konkretnych oczekiwań klientów.

Kamil także od wielu lat interesuje się biznesem oraz rozwojem osobistym, angażował się w działania lokalnej społeczności start-upowej i poprzez tworzenie sobie kolejnych wyzwań, nieustannie pracuje on nad własnym warsztatem językowym.

Więcej o kursie
Ornament

Język Angielski w biznesie


SIX STEPS TO BOOST UP YOUR BUSINESS WITH BUSINESS ENGLISH

W nowoczesnym świecie biznesu charakteryzującym się brakiem granic i nieograniczonymi możliwościami do jego rozwoju, brak posiadania umiejętności korzystania z uniwersalnego medium komunikacji jakim jest biznesowy język angielski naraża Cię na ograniczenie własnego potencjału i limituje Twoje perspektywy na otworzenie się na atrakcyjne rynki zagraniczne.
Pozyskaj nowych klientów oraz zagranicznych partnerów biznesowych, przełam własne bariery i poczuj się pewnie podnosząc własne kompetencje językowe. Stań się bardziej konkurencyjny w dynamicznie rozwijającym się świecie globalnego biznesu, zainwestuj w siebie i osiągaj z nami swoje cele.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU:
KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ
Ornament

„Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."

IDEA!

Wyniki badań TNS Polska z 2015 r. wskazują, że zaledwie 56% osób w Polsce deklaruje znajomość choć jednego języka obcego w stopniu podstawowym, a jeszcze mniej, bo 43% w stopniu komunikatywnym.

Jeśli przez większość część Twojego życia wciskano Ci, że języka trzeba uczyć się godzinami i mozolnie wykonywać ćwiczenia z podręcznika, a Ty po kilku latach wciąż nieszczególnie potrafisz się komunikować, to wpojono Ci przedpotopowe i krzywdzące przeświadczenie.

A tu raptem ktoś daje słowo, że wystarczy, iż usiądziesz spokojnie, odsłuchasz dialog i … samo wejdzie do głowy. To jest właśnie ESENCJA naszej ESENSJI! ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZACZYNAM!
KLIKNIJ
Zacznij już dziś!