E-SENSJA SPRZEDAŻY


Łukasz Doliński

PROWADZĄCY - ŁUKASZ DOLIŃSKI
Adwokat

Łukasz od 12 lat broni i reprezentuje innych przed sądami, przez 4 lata doradzał w biurze bezpłatnych porad prawnych w Nisku. Od 8 lat prowadzi własną 3 osobową kancelarię adwokacką w Stalowej Woli. Świadczy pomoc prawną dla przedsiębiorców.

Założyciel i pasjonata grup networkingowych. Jest liderem grupy networkingowej IN ALTUM w Stalowej Woli zrzeszającej przedsiębiorców, dla których prowadzi wykłady i szkolenia.

Specjalizuje się w szkoleniach i coachingu dla przedsiębiorców ze sprzedaży, storytellingu, marketingu, budowania zespołów, budowania i promocji marki, motywacji, rekrutowania pracowników, sztuki prowadzenia negocjacji, sztuki prowadzenia sporów sądowych, komunikacji NVC (NON VIOLENCE COMUNICATION) i wielu innych.

Uczestnik kursów i szkoleń organizowanych przez BRIAN TRACY INTERNATIONAL, PAWEŁ KRÓLAK - CORAZ LEPSZA FIRMA, AL FIANCO PARTNERS i wielu innych.

Więcej o kursie
Ornament

SPRZEDAŻ


Sprzedaż jest nieodłączna w naszym życiu. Czy chcesz tego czy nie stykasz się z nią każdego dnia.

Ilekroć przekonujesz kogoś do czegoś sprzedajesz mu swoją wizję, pogląd. Kiedy starasz się o pracę sprzedajesz siebie jako pracownika jako osobę. Bez sprzedaży Twoja firma nie przetrwa zbyt długo na rynku. Sprzedaż jest dla firmy tym samym co tlen dla Twojego organizmu. Możesz mieć wspaniały zespół, świetny produkt lub usługi ale jeśli nie będziesz potrafił ich sprzedać w pewnym momencie będziesz musiał zmienić zajęcie.

CO ZYSKASZ DZIĘKI SZKOLENIU:
KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ
Ornament

W BIZNESIE NIE DOSTAJESZ TEGO NA CO ZASŁUGUJESZ, DOSTAJESZ TO, CO WYNEGOCJUJESZ.

Speaker1

Po zakończeniu kursu nie będziesz już traktował siebie jako sprzedawcy lecz jako eksperta, który doradza i pomaga ludziom. Dzięki takiemu podejściu inni również będą trakowali Cię inaczej. Kiedy zmienisz podejście do siebie i przestaniesz traktować siebie jak komiwojażera i staniesz się doradcą. Twoje podejście do sprzedaży zmieni się a dodakowe zyski będą skutkiem ubocznym. ZOSTAŃ EKSPERTEM

ZACZYNAM!
KLIKNIJ
Zacznij już dziś!