Premium Choice

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Ryzyko straty pieniędzy = ZERO
U nas otrzymasz Gwarancję Satysfakcji lub zwrot pieniędzy! Doskonale wiemy, co i jakie możliwości dajemy na swoich szkoleniach. Zdajemy sobie także sprawę, że trochę one kosztują i rozumiemy, że inwestycja jaką podejmujesz kupując je, to nie zakup cukierka w sklepie.
Jesteśmy pewni wartości i potencjału naszych materiałów, ale pragniemy dodatkowo ułatwić Tobie podjęcie decyzji udziału.
Jeśli zatem wahasz się, to miej świadomość, że jeżeli w ciągu 30 dni od daty zakupu kursów uznasz, że zawarta w nich wiedza nie przyda Ci się i nie wnosi nic do Twojej pracy – napisz do nas, a my zwrócimy Tobie kwotę za sesje, w których nie weźmiesz udziału. Tak po prostu!

Kup bez obaw
Ornament

e-sensJA W CZYSTEJ POSTACI

O nas, czyli e-sensJA i historia jej narodzin.


Czym jest e-sensJA?
Szkolenia z sensem

ESENSJA czy ESENCJA? i To i TO
Słowo ESENSJA powstało z połączenia słów: E- SENS- JA..
CZYTAJ WIĘCEJ
W jakim celu powstała e-sensJA?
Naszym celem jest pomóc Ci za pomocą szkoleń prowadzić Biznes z SENSEM. Za pomocą skutecznych szkoleń i wiedzy chcemy pomóc Ci założyć Biznes z SENSEM oraz nauczyć prowadzenia biznesu, który ma sens.
CZYTAJ WIĘCEJ
KTO stoi za e- sensJA?
W e-sensJA praktycy szkolą praktyków a szkolenia mają być inspirujące, skuteczne i mają przede wszystkim pomagać innym przedsiębiorcom.
CZYTAJ WIĘCEJ
e-sensJA to coś więcej!
Szkolenia nie będą polegały jedynie na jednorazowym spotkaniu. Wierzymy w moc networkingu, dlatego zależy nam aby biznesmeni nawiązywali między sobą kontakty oraz aby wspólnie robili między sobą interesy.
CZYTAJ WIĘCEJ
Ornament

Nasi Partnerzy